cassiopeia 2515913 1280

Καλωσήρθατε στο 65o ΓΕΛ Αθηνών

Σας καλωσορίζουμε στη νέα ιστοσελίδα του 65ου ΓΕΛ Αθηνών!
Στην ιστοσελίδα μας, η οποία συνεχώς θα εμπλουτίζεται, έχουμε στόχο να ενημερώνουμε γονείς και μαθητές/μαθήτριες για τρέχοντα σχολικά ζητήματα καθώς και για θέματα λειτουργίας του σχολείου. Ταυτόχρονα, προβάλλοντας ευρύτερα τις δράσεις και τις εκδηλώσεις μας και  απεικονίζοντας  με διαφάνεια τη σχολική ζωή, θα προσπαθήσουμε να αναδείξουμε- σαν ένα πολύχρωμο ψηφιδωτό- την ταυτότητα του σχολείου μας.

Επισκεφτείτε τις διάφορες σελίδες μας για να μάθετε περισσότερα.

Στο αρχικό Μενού κάτω από το Σχολείο μας μπορείτε να βρείτε διάφορες χρήσιμες πληροφορίες σχετικά με τους εκπαιδευτικούς που πλαισιώνουν το σχολείο μας, την προσβασιμότητα στο Σχολείο μας, τον Κανονισμό λειτουργίας, τον Συλλογικό Προγραμματισμό κάθε σχολικής χρονιάς και τα Σχέδια δράσης καθώς και την Εσωτερική/Εξωτερική αξιολόγηση του Σχολείου μας.